Přihlásit k odběru newsletterů a akčních slev.

100% GARANCE SPOKOJENOSTI

 Pokud po vyzkoušení nenajdete na naše nápoje spokojené zákazníky,

můžete po dohodě nevyužité nápoje vrátit a dostanete za ně peníze zpět.

JAK ZÍSKAT TUTO GARANCI?

  • viditelně umístit propagační materiály na stoly (A6), popř. vyvěsit plakáty (A3)
  • min. 14 dní aktivně propagovat a reálně prodávat zákazníkům
  • zajistit správnou přípravu dle návodů a receptů Gastro21
  • prodat reálně zákazníkům min. 20 porcí

Neobávejte se vyzkoušet a prodávat naše služby a výrobky a získejte tím zpětné reakce zákazníků. Bez rizika udělejte zkušební objednávku.


Pro více informací čtěte dále

Nebudete-li spokojeni s reakcemi zákazníků, můžete využít této možnosti vrácení, stačí předem zavolat našim operátorům, abychom přijali žádost o vrácení.

Dojde ke kontrole dodržení pravidel a smyslu záruky a po schválení odešlete zpět na naší doručovací adresu (níže). Po doručení dojde k přepočtu a kontrole obsahu, účetním zákonným povinnostem a následně Vám vrátíme peníze na účet za veškeré nevyužité nápoje. 

Garance se vztahuje na nápoje (kmenový sortiment). Je-li součástí objednávky jiný sortiment, (např. přístroje, sklo.), bude základní cena tohoto zboží po vrácení nápojů zaúčtovaná, případně odečtená amortizace. Na použité přístroje a sklo se nevztahuje 100% garance na vyzkoušení. Tímto společně bez obav v praxi zjistíme, zda si náš sortiment i ve Vašem podniku najde spokojené zákazníky tak jako v mnoha provozovnách po celé ČR a SR. K případným individuálním dohodám např. prodloužení této 100% Garance nás můžete kontaktovat ZDE

  • O schválení žádejte na tel: 725 857 682
  • Operátor přijme Vaší žádost a předá detailní informace k ověření
  • Po ověření dodržení pravidel Vás budeme co nejdříve kontaktovat
  • Po schválení odešlete na adresu:

Chelčického 1777/18A, České Budějovice, 37001, Gastro21

Neočekávané zásilky a zásilky s platbou na dobírku nemůžeme převzít!!

Účelem této 100% záruky se rozumí pomoci kupujícímu bez obav získat reakce na nápoje od více koncových zákazníků a ne pouze názor jednotlivce (obsluhy). Z důvodů rozdílných chutí zákazníků je potřeba se nejprve naučit správný postupy příprav ve Vaší provozovně a poté udělat rozhodnutí o spokojenosti na základě 20-50 prodejů nápojů (porcí) koncovým zákazníkům.

Volat můžete na tel:

725 857682