Přihlásit k odběru newsletterů a akčních slev.

NEJČASTĚJŠÍ OTÁZKY ZÁKAZNÍKŮ

 

Jaký je minimální odběr zboží?

Minimální odběr je většinou po balení - výjimku tvoří prodej po kusech z důvodu prvotních vzorků či ochutnávek. Výše objednávky však není nijak zvlášť stanovena, splňuje-li podmínky závozů a dopravy. Veškeré nápoje jsou baleny po 50 porcích, kromě originál řeckého frappé, které je baleno po 250 nebo 500 kusech. Naši zákazníci nejsou vázáni žádným podmíněným odběrem. Výjimku tvoří případy, kdy do provozovny zapůjčujeme přístroj, ale toto se řeší individuálně s každým zákazníkem.

Jak mohu zadat objednávku?

Nejjednodušším způsobem je telefonicky u svého telefonního asistenta - viz. kontakty ( Další možnosti emailem - objednavky@gastro21.cz, popř. přes e-shop)

Mohu zadat objednávku u obchodního zástupce?

Ve výjimečných případech ano, avšak hlavním úkolem obchodního zástupce je obnovovat propagační materiály u zákazníků a rozšiřovat klientelu po celé ČR.

Jakým způsobem dovážíte zboží?

Zboží doručujeme prostřednictvím přepravní služby Geis, a to zpravidla do dvou pracovních dnů ode dne objednávky a to nejpozději do 16:00 hod., v rámci jihočeského kraje vlastní dopravou. Co se týče vzorků zdarma a výměny propagačních materiálů, tak ty rozesíláme pomocí České pošty každý pracovní den.

To je samá chemie, né ?

Jelikož jsou naše veškeré produkty v sypkém stavu v zalaminovaných sáčcích, není nutné přidávat jakékoliv konzervanty oproti produktům, které již vodu obsahují. Jsou vyráběny s vysokým procentem dehydratované ovocné směsi, cukrem a vitamínem C. Čokolády se řadí vzhledem k 33% obsahu kakaa, mezi nejkvalitnější na trhu

Frappé připravujeme z instantní kávy. Vaše frappé by nás přišlo na porci o pár korun více.

Pravdou je, že na našem gastronomickém trhu je snaha připravovat tzv. „frappé“ z klasické instantní kávy, což není tou pravou surovinou na přípravu kvalitního „řeckého frappé“, které známe z cest do slunného Řecka. Další ovlivňující složkou kvality frappé je dodržení přesného technologického postupu přípravy na kterém (ač by se nezdálo) hodně záleží. Pravé řecké frappé není nijak uměle dochucováno ani aromatizováno jako klasické instantní kávy, proto se vyznačuje jedinečně jemnou a lahodnou chutí, typicky hustou a jemnou krémovou pěnou.

Tudíž odpovědí na tuto otázku je to, že náklady na porci pravého řeckého frappé jsou skutečně o cca 1 až 2 koruny vyšší, ale tyto náklady jsou vyváženy kvalitou nabízeného produktu a hlavně spokojeností zákazníka, který se za tímto nápojem do vaší provozovny rád vrátí.

Jak dlouhá je trvanlivost produktů?

U veškerých produktů je uváděna minimální trvanlivost od 1 do 2 let, záleží na druhu nápoje.

Dostanu propagační materiály do mé provozovny ( Sklo, letáčky...atd)?

Lákavou propagaci dodáváme k jakémukoliv množství objednaného zboží ve formátu A6 (na stoly) a A3 (na vyvěšení). Získání elektrospotřebiče, sklenic nebo porcelánových šálků se řídí danými pravidly, akčními balíčky, standardně se toto odvíjí od druhu objednávky.

Jaká je záruka, že nekoupím zajíce v pytli?

Celý obchodní vztah se řídí dle platného zákona. Jako nadstandard nabízíme svým zákazníkům tzv. „záruku spokojenosti zákazníka“, která spočívá v možnosti vrátit produkt do několika dnů (viz. podmínky Gastro 21) bez udání důvodu vrácení.

Jaký je způsob přípravy daného nápoje?

Návody na přípravu nápojů jsou uvedeny na každé krabici příchutě, popř. balíme jako součást každé odeslané zásilky, nebo je možné si je stáhnout z našich webových stránek. Navštivte také naší videogalerii, kde máte videopřípravy všech produktů.

Za kolik se tak hotový nápoj prodává zákazníkům?

Toto je velmi individuální a nelze na tuto otázku jednoznačně odpovědět. Zpravidla se prodejní cena odvíjí od místa provozovny. Vzhledem k tomu, že našimi zákazníky jsou provozovny z různých oblastí celé republiky, rádi vám pomůžeme stanovit prodejní cenu právě ve vaší provozovně individuálně, a proto nás kontaktujte telefonicky nebo mailem.

Nenašli jste odpověď na Vaši otázku? Napište nám skrz formulář níže

Volat můžete na tel:

725 857682