Přihlásit k odběru newsletterů a akčních slev.

Pracuji tu již přes rok a za tu dobu si nemůžu na nic stěžovat:) Ba právě naopak, jsem tu velice spokojená. Líbí se mi vstřícné jednání vedení, fajnový kolektiv a možnost prosadit se se svými nápady a myšlenkami. Vyhovuje mi i pracovní doba, občasné odpolední směny vítám - člověk si může občas trochu pospat:) Celkově musím hodnotit atmosféru ve firmě kladně, rozhodně sem stávám s chutí a radostí:)

Nikola ŠubrtováManager obchodního oddělení

Po náročném povolání na směny v nadnárodní společnosti jsem si dala za úkol najít si práci, kde člověk není brán jako spotřební kus, ale jako užitečná součást společnosti. Gastro21 beze zbytku splnilo moje očekávání.

Alena FialováZástupce managera obchodního oddělení

Do firmy jsem šel, protože je tu skvělá příležitost získat zkušenosti v oblasti marketingu, obchodu a komunikace. Jako jeden z nejnovějších přírůstků do týmu mě potěšila skvělá parta, přátelská atmosféra a týmový duch firmy. Cením si i schopného vedení za vstřícný a lidský přístup a zájem o o člověka nejen z pracovního hlediska, ale i pomoc např. s osobními problémy. Je to tu super! 🙂

Miroslav DvořákAsistent prodeje/obchodní oddělení

Ve firmě Gastro21 si vedení potrpí na jedince co mají chuť se dále vzdělávat a vyvíjet, sami tomu pomáhají semináři a vzdělávacími videi a to i v pracovní době. Žádný z nápadů nepřijde k posměškům a to vytváří přátelskou atmosféru kde se i ten nejvíce zastrašený jedinec rychle začlení do kolektivu.

Jakub KotrbatýOdpovědnost za sklad a export zásilek

Proč Gastro 21? Dobrá škola v oblasti marketingové komunikace, to je to,co mi práce v Gastro21 nejvíc dala, tedy jasná volba pro ty, co se chtějí v této oblasti hodně naučit nebo zdokonalit a nebojí se každodenních výzev. Profesní vedení ze strany vedení firmy na velmi profesionální a vstřícné úrovni. Příjemný kolektiv.

Tomáš Podhradskýbývalý zaměstnanec Gastro21