Přihlásit k odběru newsletterů a akčních slev.

Jste lidsky nejpříjemnější dodavatel ze všech našich :-):-):-)

Grandkiosek PUP-anHamr na Jezeře

Od Vás odebíráme Frappé a čokoládu, oříšek a smetanu. Jsme velmi spokojeni s tímto sortimentem. Vždy doporučujeme Vaše Frappe – hlavně oříšek. S Vašimi službami jsme také spokojeni.

Iva SvobodováBar,bufet a cukrárna U Medvídka, Svisle 1101

S firmou Gastro 21 spolupracujeme již delší dobu a postupně jsme rozšiřovali sortiment a zkoušeli, co lidi nejvíce zaujme. V zimním období, si nemůžeme vynachválit hot drink a horké čokolády a jejich intenzivní chuť a hlavně výběr, kdy se lidé opakovaně vraceli, aby vyzkoušeli další příchuť. Je úžasné, že v létě ledové varianty uděláme ze stejného sortimentu, kdy jsou navíc žádané i ledové čaje a u dětí oblíbené milk shake. S operátory jsem v tuto dobu spokojená, milí a ochotní. Musím podotknout, že zájem, nabízení nových produktů a propagace je lidské a příjemné, ne jako u jiných, kde Vás téměř nutí ke všemu i přestože nemáte zájem. Eshop moc nepoužívám, nemohu hodnotit a s dodáním a objednávkou jsem nikdy neměla problém, jak jsme se domluvili, tak zboží dorazilo. Podle mého vše jak má být, takže perfektní.

Dana ŠlapákováSalavcova Hospůdka, Hradec Králové (restaurace)

Děkuji za bezva výrobky! Na doporučení začínáme zkoušet nápoje s mlékem a na léto chystáme i ledové nápoje. Vynikajicí spolupráce s telefonními operátory. Díky, ať se vám daří. M. Kubík

M. KubíkRestaurace

Volat můžete na tel:

725 857682