Aktuality

Dbáme na kvalitu: Ty nejlepší ingredience od nás pro vás

Naše nejdůležitější poslání je zajistit, že se k vám, zákazníkům, dostanou jen ty nejkvalitnější produkty. Proto pečlivě a s láskou vybíráme každou ingredienci, vše ochutnáváme a ladíme, dokud nejsme stoprocentně spokojení. Chceme si být jisti, že každý výrobek splňuje naše vysoké standardy kvality a přináší vám ty nejlepší chuťové zážitky. Můžete si tedy být jisti, že u nás dostanete jen to nejlepší. Dbáme na kvalitu, abyste si mohli užívat skvělou chuť v každém doušku.

Aktuality

Zásobte se na sezónu našimi osvěžujícími nápoji!

S příchodem krásného počasí je načase doplnit zásoby našich osvěžujících nápojů! Kavárny a restaurace se plní, lidé venku tráví více času a my pro vás máme širokou paletu nápojů, které vám pomohou připravit se na sezónu. Naše nabídka je plná osvěžujících a chutných drinků, ideálních pro slunné i chmurnější dny. Od dobré kávy, po lehké a osvěžující limonády, máme pro každého něco. Připravte se s námi, vaše letní dobrodružství teprve začíná!

Aktuality

Jsi obchodník s láskou k gastronomii?

Máš obchodní zkušenosti? Zajímá tě svět gastronomie? Tak to jsi tu správně! Jsme otevřeni spolupráci s lidmi, kteří sdílejí naši vášeň k oboru a mají odvahu přinášet nové myšlenky a příležitosti. Takže pokud se cítíš připravený na novou výzvu a chceš být součástí týmu, který se nebojí zkoušet nové věci a hledat inovativní řešení, kontaktuj nás. Těšíme se na možnost spolupráce a na to, čeho společně dokážeme dosáhnout ve světě gastronomie!

Aktuality

Máme nový kabátek: Nový web, nové logo

Máme radost, že vám můžeme oznámit spuštění našeho nového webu a redesign loga! Není to jen pouhá změna vzhledu, ale celková transformace naší online identity. Naše nové logo je svěží, moderní a zrcadlí podstatu našich výrobků – živost, chuť a kreativitu. Užijte si naše nové webové stránky a nechte se unést dobrodružstvím, které vám přinášíme. Jsme připraveni vás okouzlit a poskytnout nezapomenutelný zážitek každým kliknutím. Vaše cesta za osvěžením teprve začíná!

Speciální
nabídka pro firmy!

Vzorek zdarma

Za odběr newsletteru

Přihlaste se nyní a jako poděkování za váš zájem získáte zdarma vzorek našeho nejnovějšího nápoje, který osvěží vaše podnikatelské setkání i obchodní strategie.

Jste firma? Přihlaste se k odběru novinek a získejte vzorek zdarma.

Jste klient? Za odběr
newsletteru 10 % sleva.