BOOMBARDINO

Chuť horských svahů

G21_PŘÍRONÍ
G21_PŘIROZENÉ

Ponořte se do hřejivého objetí našeho vynikajícího horkého nápoje s rumovou příchutí – BOOMBARDINO. Tento lahodný nápoj v prášku s krémovou konzistencí vás zahřeje na těle i na duši a přinese okamžiky dokonalého potěšení.

Ponořte se do lahodného hřejivého zážitku s naším BOOMBARDINEM a objevte magii tohoto vynikajícího nápoje s rumovou příchutí!

Vynikající chuť:

BOOMBARDINO se stal právem hitem nejenom na horách, ale i v restauracích a domácnostech. Jeho bohatá a hřejivá rumová příchuť je osvěžujícím zážitkem pro vaše chuťové buňky.

Variabilita:

Tento nápoj lze připravit ve více variantách, podle vašich preferencí:

  • Nealkoholický nápoj
  • Alkoholický nápoj – přidejte rum nebo brandy
  • Calimero – smíchejte s horkou čokoládou nebo kávou
  • Jako přeliv na jakékoliv ovoce

Snadná příprava:

  • Parní tryskou na kávovaru: Do vhodné nádoby nalijte 150 ml vody nebo mléka (doporučujeme mléko pro intenzivnější chuť) a nasypte do něj obsah sáčku. Řádně rozmíchejte do úplného rozpuštění směsi a poté přiveďte k varu pomocí horké páry kávovaru (cca 1/2 minuty). Respektujte zkušenosti s vlastním kávovarem. Nápoj přelijte do servírovací nádoby a podávejte.

 

 

V mikrovlnné troubě:

Do vyšší nádoby (zamezíte případnému přetečení) nalijte 150 ml vody nebo mléka a nasypte do něj obsah sáčku. Řádně rozmíchejte do úplného rozpuštění směsi a přiveďte k varu pomocí mikrovlnné trouby (cca 1/2 minuty). V průběhu aspoň jednou promíchejte. Respektujte zkušenosti s vlastní mikrovlnnou troubou. Nápoj přelijte do servírovací nádoby a podávejte.

Kvalitní složení:

Složení BOOMBARDINA je pečlivě zvoleno tak, aby vám poskytlo maximální chuťové potěšení. Obsahuje cukr, mléčnou náhradu (laktóza, rostlinná a mléčná bílkovina, částečně ztužený řepkový olej, sušený kukuřičný sirup, aroma), kukuřičný škrob, sušené kakaové máslo, sušené odtučněné mléko, stabilizátor (difosforečnany), rumové aroma, barviva (karoteny, kurkumin).

Nutriční hodnoty ve 100 g nápoje:

Energetická hodnota: 1752 kJ / 417 kcal, Tuky: 8,3 g (z toho nasycené mastné kyseliny 3,3 g), Sacharidy: 82 g (z toho cukry 53 g), Bílkoviny: 3,1 g, Sůl: 0,59 g.

Skladování:

Uchovávejte v suchu a chraňte před slunečním zářením, abyste si udrželi maximální čerstvost a chuť našeho BOOMBARDINA.

Balení:

Každé balení obsahuje jednorázovou dávku o hmotnosti 30 g.

Jste firma? A chcete

Vzorek zdarma?

Registrujte se k odběru newsletteru ještě dnes

Přihlaste se k našemu newsletteru a buďte pravidelně informováni o nejnovějších a nejchutnějších nápojích na trhu. Nechte se inspirovat naší nabídkou a objevujte s námi nové chutě!

Naše
aktuality

v nové sezóně

Čerstvé krátké zprávy

Zůstaňte v obraze s nejnovějšími trendy a inovacemi v oblasti nealkoholických gastronomických nápojů díky našim pravidelným aktualitám

Jste firma? Přihlaste se k odběru novinek a získejte vzorek zdarma

Jste klient? Za odběr
newsletteru 10 % sleva.