Čerstvě pražená káva

Gastro21 100% Arabica
- Ranní životabudič

G21_PŘÍRONÍ
G21_PŘIROZENÉ

Užijte si lahodnou a bohatou chuť naší exkluzivní směsi kávových zrn ze sedmi nejlepších jihoamerických oblastí: Brazílie, Kolumbie, Kostariky, Nikaraguy, Salvadoru, Hondurasu a Guatemaly. Každé zrno je pečlivě vybíráno a praženo unikátní metodou střídavého zahřívání, která zaručuje maximální jakost a plnou chuť.

Snadná příprava:

Naše káva je ideální pro přípravu espressa i dalších kávových specialit. Stačí použít 7-9 g kávy na 1 šálek a vychutnat si bohatou chuť a aroma.

Kvalitní složení:

Caffe21 100% Arabica je vyrobena pouze z nejkvalitnějších zrn. Naše směs neobsahuje žádné přísady, které by narušily její přirozenou chuť.

Nutriční informace (ve 100 g kávy):

Energetická hodnota: 1 kJ/0 kcal, Tuky: 0 g, Sacharidy: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

Skladování:

Uchovávejte v suchu a chraňte před přímým slunečním zářením, aby si káva zachovala své aroma a chuť.

Balení:

Každé balení obsahuje 1 kg čerstvě pražené kávy.

Dopřejte si dokonalý zážitek z pití naší kávy 100% Arabica. Překvapte své smysly jedinečnou chutí a potěšte se dárkem v podobě minerálního náramku. Nezmeškejte tuto nabídku a objednejte si ještě dnes!

Jste firma? A chcete

Vzorek zdarma?

Registrujte se k odběru newsletteru ještě dnes

Přihlaste se k našemu newsletteru a buďte pravidelně informováni o nejnovějších a nejchutnějších nápojích na trhu. Nechte se inspirovat naší nabídkou a objevujte s námi nové chutě!

Naše
aktuality

v nové sezóně

Čerstvé krátké zprávy

Zůstaňte v obraze v oblasti nejnovějších trendů a inovací v oboru nealkoholických gastronomických nápojů díky našim pravidelným aktualitám.

Jste firma? Přihlaste se k odběru novinek a získejte vzorek zdarma.

Jste klient? Za odběr
newsletteru 10 % sleva.