HORKÁ ČOKOLÁDA

Čokoláda, co zahřeje u srdce

G21_PŘÍRONÍ
G21_PŘIROZENÉ

Ponořte se do dokonalého zážitku s naší klasickou horkou čokoládou. Tento bohatý čokoládový nápoj v prášku s obsahem kakaa 25% je ideální volbou pro ty, kteří si chtějí dopřát teplou lahůdku plnou čokoládové sladkosti.

Ponořte se do bohatého a hřejivého zážitku s naší horkou čokoládou a užijte si tu pravou chuťovou rozkoš!

Ideální do pohostinství:

Naše horká čokoláda je navržena tak, aby byla snadno rozpustitelná. To zní dělá perfektní volbu pro rychlá občerstvení, bufety na sjezdovkách, benzínky a všude tam, kde si zákazníci přejí rychlý nápoj na zahřátí.

Kvalitní složení:

Složení našeho výrobku zahrnuje pouze ty nejkvalitnější ingredience: cukr, kakaový prášek se sníženým obsahem tuku 25%, mléčnou náhradu (glukózový sirup, ztužený kokosový tuk, sušené odtučněné mléko, mléčnou bílkovinu, stabilizátor: fosforečnan draselný, protispékavou látku: oxid křemičitý, emulgátor: mono a diglyceridy mastných kyselin, polysorbát 80, barvivo: betakaroten), sůl, regulátor kyselosti (citronan sodný), zahušťovadlo (xanthan)

Výrobek může obsahovat stopy obilovin obsahujících lepek.

Jednoduchá příprava:

Pro přípravu stačí jednoduše nasypat obsah sáčku do 150 ml horké vody (ne vroucí) a důkladně zamíchat.

 

Nutriční informace:

Ve 100 g našeho produktu najdete energii 1721 kJ/410 kcal, 10 g tuků (z toho 8 g nasycených mastných kyselin), 69,2 g sacharidů (z toho 59,4 g cukrů), 5,9 g bílkovin a 1,7 g soli.

Skladování:

Uchovávejte v suchu a chraňte před slunečním zářením, abyste si udrželi maximální čerstvost naší horké čokolády.

Balení:

Každé balení obsahuje jednorázovou dávku o hmotnosti 25 g, ideální pro rychlou přípravu vaší oblíbené horké čokolády kdykoliv a kdekoliv.

 

 

Jste firma? A chcete

Vzorek zdarma?

Registrujte se k odběru newsletteru ještě dnes

Přihlaste se k našemu newsletteru a buďte pravidelně informováni o nejnovějších a nejchutnějších nápojích na trhu. Nechte se inspirovat naší nabídkou a objevujte s námi nové chutě!

Naše
aktuality

v nové sezóně

Čerstvé krátké zprávy

Zůstaňte v obraze s nejnovějšími trendy a inovacemi v oblasti nealkoholických gastronomických nápojů díky našim pravidelným aktualitám

Jste firma? Přihlaste se k odběru novinek a získejte vzorek zdarma

Jste klient? Za odběr
newsletteru 10 % sleva.