HOT DRINK Original

Hroznový nápoj neboli nealkoholický svařák

G21_PŘÍRONÍ
G21_POCTIVÉ

Užijte si hřejivou chuť francouzského svařeného vína s naším nealkoholickým horkým nápojem. Tento lahodný drink v prášku vám přinese chuť podzimních večerů a chvil pohody u krbu.

Užijte si hřejivou chuť Francie s naším nealkoholickým svařákem!

Autentická chuť francouzského svařeného vína:

Naše směs pro nealkoholický svařák přináší autentickou chuť tradice svařeného vína, ale bez alkoholu. Jeho bohaté aroma a hřejivá chuť vás ihned vrhne do atmosféry francouzské riviéry.

 

Obsahuje vitamin C a minerály:

Kromě bohaté chuti obsahuje naše směs také vitamin C, minerály a ovocný podíl, které dodávají vašemu tělu energii a vitamíny.

 

Jednoduchá příprava:

Obsah sáčku jednoduše zalijte 200-300 ml horké vody. Případně přidejte plátek jablka, citronu nebo hrušky pro dokonalou chuťovou harmonii. Doporučujeme nepřidávat další sladidla.

 

Kvalitní složení:

Naše směs obsahuje cukr, sušené červené víno 13% hm., glukózový sirup, maltodextrin, regulátor kyselosti (kyselina citronová a jablečná), vinné aroma, aroma, rostlinný koncentrát z ibišku a mrkve, protispékavou látku (oxid křemičitý, fosforečnan vápenatý), koření, barvivo (karamel).

Nutriční informace:

Energetická hodnota 1669kJ/397kcal, Tuky <0,1 g , z toho nasycené mastné kyseliny <0,1 g, Sacharidy 97 g, z toho cukry 77,8 g, Bílkoviny 0,1 g, Sůl: <0,1 g, Vitamin C 87 mg (20 mg na porci nápoje, tj. 25% denní referenční hodnoty  příjmu)

 

Ve 100 g směsi je obsaženo 29,3 g ovocné šťávy.

 

Skladování:

Uchovávejte v suchu a chraňte před slunečním zářením, abyste si udrželi maximální čerstvost a chuť našeho hroznového nápoje.

 

Balení:

Každé balení obsahuje jednorázovou dávku o hmotnosti 23 g, ideální pro přípravu vašeho oblíbeného nealkoholického svařáku kdykoliv a kdekoliv.

Jste firma? A chcete

Vzorek zdarma?

Registrujte se k odběru newsletteru ještě dnes

Přihlaste se k našemu newsletteru a buďte pravidelně informováni o nejnovějších a nejchutnějších nápojích na trhu. Nechte se inspirovat naší nabídkou a objevujte s námi nové chutě!

Naše
aktuality

v nové sezóně

Čerstvé krátké zprávy

Zůstaňte v obraze s nejnovějšími trendy a inovacemi v oblasti nealkoholických gastronomických nápojů díky našim pravidelným aktualitám

Jste firma? Přihlaste se k odběru novinek a získejte vzorek zdarma

Jste klient? Za odběr
newsletteru 10 % sleva.