Ledový nápoj s příchutí bílé čokolády

Okouzlující osvěžení s lahodným aroma

G21_PŘÍRONÍ
G21_POCTIVÉ

Náš ledový nápoj s příchutí bílé čokolády vás okouzlí svou jedinečnou chutí a snadnou přípravou.

Díky jednorázovému balení našeho čokoládového nápoje si ho můžete připravit kdykoliv a kdekoliv a užít si tak svoji chvilku pohody.

Rychlá příprava:

Jednoduše rozmíchejte obsah sáčku ve 150 ml vody nebo mléka, ideálně ve frapovači, mixéru nebo shakeru. Přidejte pár kostek ledu, ozdobte například šlehačkou a přidejte brčko pro dokonalý zážitek.

 

Kvalitní složení:

Naše směs obsahuje mléčnou náhradu (glukózový sirup, laktóza, rostlinná a mléčná bílkovina, sušené odtučněné mléko, plně ztužený kokosový tuk, částečně ztužený řepkový olej, sušený kukuřičný sirup, stabilizátor: fosforečnany draselné, emulgátory: mono- a diglyceridy mastných kyselin, polysorbát 80, protispékavá látka: oxid křemičitý), cukr, zahušťovadlo (fosforečnan škrobu, xynthan), aroma bílé čokolády a aroma (mléko), jedlou sůl a barvivo (karoteny).

 

Výrobek může obsahovat stopy obilovin obsahujících lepek

Nutriční hodnoty:

Každých 100 g směsi nabízí energetickou hodnotu 1896 kJ/451 kcal, s obsahem 13 g tuků, 80 g sacharidů, 2,6 g bílkovin a 1,3 g soli.

 

Balení:

Jedno balení obsahuje 30 g prášku, ideální množství pro přípravu jednoho lahodného ledového nápoje.

 

Skladování:

Uchovávejte v suchu a chraňte před přímým slunečním zářením.

Jste firma? A chcete

Vzorek zdarma?

Registrujte se k odběru newsletteru ještě dnes

Přihlaste se k našemu newsletteru a buďte pravidelně informováni o nejnovějších a nejchutnějších nápojích na trhu. Nechte se inspirovat naší nabídkou a objevujte s námi nové chutě!

Naše
aktuality

v nové sezóně

Čerstvé krátké zprávy

Zůstaňte v obraze s nejnovějšími trendy a inovacemi v oblasti nealkoholických gastronomických nápojů díky našim pravidelným aktualitám

Jste firma? Přihlaste se k odběru novinek a získejte vzorek zdarma

Jste klient? Za odběr
newsletteru 10 % sleva.