Limonádové sirupy

Výběr toho nejlepšího

G21_PŘÍRONÍ
G21_PŘIROZENÉ

Užijte si osvěžující chuť našich prémiových sirupů, které přináší autentické ovocné zážitky z přírody. Každý sirup je vyrobený z kvalitních přírodních surovin, bez konzervantů, umělých barviv a sladidel, což zaručuje čistou a pravou chuť.


Můžete si vybrat z mnoha fantastických příchutí: zázvor s pampeliškou, bezinka, malina, granátové jablko, pomeranč, jablko, ananas, mango, grep nebo višeň. Která bude ta vaše srdcová?

Snadná příprava:

Sirup je koncentrovaný, stačí jej ředit v poměru 1:9 s vodou, aby byla chuť dokonalá.

Kvalitní složení:

Náš prémiový sirup obsahuje cukr, pitnou vodu, ovocnou šťávu z koncentrátu (např. malina, mango, bezinka), kyselinu citronovou, přírodní barviva a aroma. Neobsahuje žádné umělé přísady.

Nutriční informace (ve 100 ml sirupu):

Energetická hodnota: cca 1458 kJ/343 kcal, Tuky: 0 g, Sacharidy: 83 g (z toho cukry 83 g), Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

Skladování:

Uchovávejte při teplotách od 5°C do 25°C a chraňte před přímým slunečním světlem. Může obsahovat sediment ovocné složky.

Balení:

Sirup dodáváme v 1l balení.

Oživte své chvíle s našimi prémiovými sirupy a užijte si sladkou a osvěžující chuť přírodních pokladů v každém doušku. Není nad to, zchladit se v horkých letních dnech svěží limonádou!

(Foto: Pouze ilustrační)

Jste firma? A chcete

Vzorek zdarma?

Registrujte se k odběru newsletteru ještě dnes

Přihlaste se k našemu newsletteru a buďte pravidelně informováni o nejnovějších a nejchutnějších nápojích na trhu. Nechte se inspirovat naší nabídkou a objevujte s námi nové chutě!

Naše
aktuality

v nové sezóně

Čerstvé krátké zprávy

Zůstaňte v obraze v oblasti nejnovějších trendů a inovací v oboru nealkoholických gastronomických nápojů díky našim pravidelným aktualitám.

Jste firma? Přihlaste se k odběru novinek a získejte vzorek zdarma.

Jste klient? Za odběr
newsletteru 10 % sleva.