Mangový sirup

Dotek tropického ráje

G21_PŘIROZENÉ
G21_POCTIVÉ

Užijte si lahodnou chuť tropického manga v našem sirupu. Každý doušek je plný osvěžujícího ovocného zážitku, který vás zavede přímo do exotického ráje.

Univerzální osvěžení po celý rok:

V létě si dopřejte osvěžující a chladivou limonádu, která vám dodá energii a uhasí žízeň. V zimě si zase vychutnejte teplý nápoj s chutí manga, který vás zahřeje a bude působit blahodárně na vaše smysly.

Snadná příprava:

Sirup je koncentrovaný, stačí ho zředit v poměru 1:9 s vodou, abyste si vychutnali dokonalou mangovou chuť.

Kvalitní složení:

V našem mangovém sirupu najdete pouze cukr, pitnou vodu, šťávu z koncentrátu (mango 25% a pomeranč 25%), aroma (obsahuje přírodní barviva: beta-karoten a beta-apo-8´-karotenal), kyselinu citronovou, antioxidant: kyselina L-askorbová. Používáme pouze přírodní ingredience, žádné konzervanty, ani jiné umělé přísady.

 

Nutriční informace:

Energetická hodnota ve 100 ml sirupu: 1449 kJ/341 kcal, Tuky: 0 g, Sacharidy: 83 g (z toho cukry 83 g), Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g.

Balení:

Sirup dodáváme v balení o objemu 1 litr.

Skladování:

Uchovávejte při teplotách od 5°C do 25°C a chraňte před přímým slunečním světlem, abyste zachovali plnou svěžest našeho sirupu.

Chuť našeho mangového sirupu vás zanese každým douškem do exotického ráje. Užijte si to pravé osvěžení jako z dovolené!

 

(Foto: Pouze ilustrační)

Jste firma? A chcete

Vzorek zdarma?

Registrujte se k odběru newsletteru ještě dnes

Přihlaste se k našemu newsletteru a buďte pravidelně informováni o nejnovějších a nejchutnějších nápojích na trhu. Nechte se inspirovat naší nabídkou a objevujte s námi nové chutě!

Naše
aktuality

v nové sezóně

Čerstvé krátké zprávy

Zůstaňte v obraze v oblasti nejnovějších trendů a inovací v oboru nealkoholických gastronomických nápojů díky našim pravidelným aktualitám.

Jste firma? Přihlaste se k odběru novinek a získejte vzorek zdarma.

Jste klient? Za odběr
newsletteru 10 % sleva.