MLÉČNÝ KOKTEJL

Pistácie 37 g

Group 154@2x
Group 157@2x

Udělejte si radost s naším lahodným mléčným koktejlem s příchutí pistácie. Tento instantní nápoj vám přinese jedinečnou chuť bohatého mléka s jemným pistáciovým nádechem.

Užijte si osvěžující chuť pistácie s naším mléčným koktejlem a dopřejte si chvíle lahodného potěšení!

Osvěžující a lahodná chuť:

Náš mléčný koktejl s pistáciovou příchutí vám poskytne chvíle sladkého potěšení. Každý doušek je plný intenzivního aroma pistácie, které dodá vašemu dni novou energii.

Snadná příprava:

Příprava tohoto lahodného koktejlu je rychlá a jednoduchá. Nasypte obsah sáčku do 150 ml studené pitné vody nebo mléka, přidejte dvě kostky ledu a mixujte 20 vteřin. Můžete použít mixér, frulínu, frapovač, shaker nebo jiné míchačky.

Kvalitní složení:

Naše receptura obsahuje pouze ty nejkvalitnější ingredience, včetně cukru, sušeného plnotučného mléka a pistáciového aroma. Bez konzervantů a s pečlivě vybranými složkami, které zajistí autentickou chuť pistácie.

Nutriční informace:

V 100 g našeho mléčného koktejlu najdete energii 1934 kJ/460 kcal, 12 g bílkovin, 65 g sacharidů (z toho 61,8 g cukrů), 16,6 g tuků (z toho 13,1 g nasycených mastných kyselin) a 0,84 g soli.

Skladování:

Uchovávejte v suchu a chráníte před slunečním zářením, abyste si udrželi maximální čerstvost a chuť našeho mléčného koktejlu.

 

Balení:

Každé balení obsahuje jednorázovou dávku o hmotnosti 37 g, ideální pro přípravu vašeho oblíbeného pistáciového koktejlu kdykoliv a kdekoliv.

 

Vyrobeno v České republice pro Karel Harazím – Gastro21, Chelčického 1777/18a, 370 01 České Budějovice.

 

 

Jste firma? A chcete

Vzorek zdarma?

Registrujte se k odběru newsletteru ještě dnes

Přihlaste se k našemu newsletteru a buďte pravidelně informováni o nejnovějších a nejchutnějších nápojích na trhu. Nechte se inspirovat naší nabídkou a objevujte s námi nové chutě!

Naše
aktuality

v nové sezóně

Čerstvé krátké zprávy

Zůstaňte v obraze s nejnovějšími trendy a inovacemi v oblasti nealkoholických gastronomických nápojů díky našim pravidelným aktualitám

Jste firma? Přihlaste se k odběru novinek a získejte vzorek zdarma

Jste klient? Za odběr
newsletteru 10 % sleva.