Pražená káva Caffe21

80/20 - Povzbuzovač smyslů

G21_PŘÍRONÍ
G21_PŘIROZENÉ

Užijte si vyváženou chuť naší speciální směsi, která kombinuje 80% Arabiky a 20% Robusty. Tato káva je tvořena pečlivě vybranými zrny z pěti špičkových jihoamerických zemí (Brazílie, Kolumbie, Kostarika, Guatemala, Nikaragua) a Indie. Každý druh kávového zrna je pražen zvlášť, abychom dosáhli požadované chuti a větší komplexnosti.

Snadná příprava:

Naše káva je ideální pro přípravu espressa a dalších kávových specialit. Stačí použít 7-9 g kávy na 1 šálek a vychutnat si její vyváženou chuť.

Kvalitní složení:

Caffe21 80/20 je vyrobena z vysoce kvalitních zrn bez přidaných chemických látek. Naše směs neobsahuje žádné přísady, které by narušily její přirozenou chuť.

Nutriční informace (ve 100 g kávy):

Energetická hodnota: 1 kJ/0 kcal, Tuky: 0 g, Sacharidy: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

Skladování:

Uchovávejte v suchu a chraňte před přímým slunečním zářením, aby si káva zachovala své aroma a chuť.

Balení:

Každé balení obsahuje 1 kg čerstvě pražené kávy.

Nechte se okouzlit dokonalou kombinací chutí s naší kávou Caffe21 80/20. Překvapte své smysly jedinečnou směsí Arabiky a Robusty a potěšte se elegantním minerálním náramkem. Objednejte si ještě dnes a zažijte luxusní kávový zážitek s dopravou zdarma.

Jste firma? A chcete

Vzorek zdarma?

Registrujte se k odběru newsletteru ještě dnes

Přihlaste se k našemu newsletteru a buďte pravidelně informováni o nejnovějších a nejchutnějších nápojích na trhu. Nechte se inspirovat naší nabídkou a objevujte s námi nové chutě!

Naše
aktuality

v nové sezóně

Čerstvé krátké zprávy

Zůstaňte v obraze v oblasti nejnovějších trendů a inovací v oboru nealkoholických gastronomických nápojů díky našim pravidelným aktualitám.

Jste firma? Přihlaste se k odběru novinek a získejte vzorek zdarma.

Jste klient? Za odběr
newsletteru 10 % sleva.