Sirup ledový čaj

Čajové osvěžení pro vaše zdraví

G21_PŘÍRONÍ
G21_PŘIROZENÉ

Náš limonádový sirup na přípravu ledového čaje obsahuje směs čaje zeleného a bílého. To mu dodává jedinečnou chuť a zážitek pro vaše chuťové pohárky.

Užijte si osvěžující chuť našeho ledového čaje s naším sirupem a dopřejte si chvilku jen pro sebe!

Ledový nápoj pro zdravé osvěžení:

Zelený i bílý čaj obsahují antioxidanty, které chrání buňky před poškozením volnými radikály. Zelený podporuje metabolismus a zdraví kardiovaskulárního systému a bílý zdraví kůže a imunitní systém.

 

Bez umělých přísad:

Náš sirup neobsahuje konzervanty, umělá barviva ani umělá sladidla. Najdete v něm pouze cukr, pitnou vodu, přírodní aroma (extrakt zeleného a bílého čaje) a kyselinu citronovou. To zaručuje, že si vychutnáte pouze přírodní a autentickou chuť čaje. Obsahuje kofein.

 

Jednoduchá příprava:

Doporučujeme ředit sirup v poměru 1:9 (do sklenice 4 dcl nalijte 0,4 dcl sirupu).

Nutriční informace:

Energetická hodnota 1469 kJ/346 kcal, Tuky 0 g, z toho nasycené mastné kyseliny 0 g, Sacharidy 83 g, z toho cukry 83 g, Bílkoviny 0 g, Sůl 0 g

Skladování:

Uchovávejte při teplotách od 5°C do 25°C a po otevření uchovávejte v lednici při teplotě 5 – 8°C. Chraňte před přímým slunečním světlem, abyste udrželi maximální svěžest nápoje.

 

Jste firma? A chcete

Vzorek zdarma?

Registrujte se k odběru newsletteru ještě dnes

Přihlaste se k našemu newsletteru a buďte pravidelně informováni o nejnovějších a nejchutnějších nápojích na trhu. Nechte se inspirovat naší nabídkou a objevujte s námi nové chutě!

Naše
aktuality

v nové sezóně

Čerstvé krátké zprávy

Zůstaňte v obraze s nejnovějšími trendy a inovacemi v oblasti nealkoholických gastronomických nápojů díky našim pravidelným aktualitám

Jste firma? Přihlaste se k odběru novinek a získejte vzorek zdarma

Jste klient? Za odběr
newsletteru 10 % sleva.